You are currently viewing Zostałam zatrudniona w hotelu

Zostałam zatrudniona w hotelu

Zostałam zatrudniona w hotelu. To jest moja pierwsza praca. Startowałam na stanowisko organizacji i zostałam przyjęta. Na początku nie robiłam sobie dużych nadziei ponieważ nie miała żadnego doświadczenia zawodowego.

Hotel w centrum miasta

hotel Rozmowa kwalifikacyjna przebiegła bardzo fajnie więc miałam nadzieję, że mi się uda. Na rozmowie miałam wiele ciekawych zadań do wykonania. Miałam sobie wyobrazić, ze sale weselne nie były wynajmowane przez kilka tygodni. Miałam pilnie przygotować projekt, który zainteresuje potencjalne pary młode do zrealizowania swojego ślubu u nas na miejscu. Miałam kilka ciekawych pomysłów, które spodobały się kierownikowi hotelu. Hotel znajdował się w centrum miasta Bydgoszcz. W Bydgoszczy istnieje wiele hotelów i restauracji, w których można zorganizować wiele rożnych uroczystości. Imprezy integracyjne są organizowane dosyć często w hotelu do którego zostałam zatrudniona. Kierownik potwierdził, że imprezy integracyjne są dochodowym interesem dla hotelu. Generalnie sale weselne też są często wykorzystywane. Do moich obowiązków będzie należała cała organizacja. Będę kontaktować się z potencjalnymi klientami, którzy będą zainteresowani naszym lokalem. Hotele w Bydgoszczy są dostępne w różnych cenach. Noclegi w Bydgoszczy w naszym hotelu są moim zdaniem w bardzo korzystnych cenach i dostępnych dla większości. Standardy naszego hotelu są bardzo wysokie. Staramy się aby w hotelu zawsze było czysto i świeżo. Dbamy również o kuchnię. Dzisiaj pojawili się u mnie pierwsi klienci. Widzieli sale weselne na naszej stronie internetowej. Chcieli je zobaczyć na żywo a także dopytać mnie o więcej szczegółów. Najpierw podpytałam, która sala najbardziej im się spodobała i jak dużą uroczystość planują.

Hotel może zaproponować gościom noclegi w niższych cenach. Klienci bardzo ucieszyli się z tej propozycji. Wybraliśmy odpowiednią salę weselna i wstępnie podpisaliśmy umowę.

Więcej na http://www.bestinn.pl